parallax background

Võsagiljotiin

Kui soovid mugavat, tõhusat ja keskkonda vähekahjustavat lahendust võsa eemaldamiseks põllumaalt, kraavidelt ja metsasihtidelt, siis võsagiljotiini teenus on parim valik.

Meie kasutuses olev võsagiljotiin on võimeline langetama võsa ja kuni 35cm diameetriga kasvavaid puid. Kasutame võsagiljotiini koos 21 tonnise roomikekskavaatori JCB JS200’ga, mis on näidanud ennast väga hea kooslusena võsa lõikamisel ja maa-alade raadamisel.

Kasutame Soome ettevõtte Steeldeck OY poolt valmistatud võsagiljotiini SD-250, mis on valmistatud kvaliteetrauast Hardex 450. Tegemist on väga tugeva ja töökindla seadmega, mis võimaldab pakkuda kvaliteetset ja tulemuslikku teenust.

Võsagiljotiini tööpõhimõte on väga lihtne, haaratsid suruvad hüdrosilindrite abil võsa või puu giljotiini terast lihtsalt läbi. Seejärel saab võsa või puu kiiresti ja lihtsalt eemale paigutada. Võrreldes tavapäraste lõikepeadega või langetus- või raieteenusega on võsagiljotiinil mitmeid eeliseid. Puudub vajadus pideva keti teritamise järele kuna giljotiini tera teritatakse vajadusel korra kuu või kahe jooksul. Puuduvad erinevad kulumaterjalid nagu saeplaat, hüdromootorid, ketiõli jne, mis võimaldavad pakkuda teenust kliendile oluliselt soodsama hinnaga.

Pakume võsagiljotiini teenust aastaringselt kuna roomikekskavaatoriga ei pea ootama külmasid ilmasid. Teeme tööd edukalt ka vesise ilmaga ja ka seal kuhu ratasharvesteriga keegi ei lähe.

Lisaks on Arutehnika OÜ meeskonna käsutuses kaks metsaveo traktorit, millega saame pakkuda vajadusel väljavedu ja äravedu. Saame abiks olla ka kändude juurimisel.

Oleme pakkunud võsagiljotiini teenust Laeva vallale, Tootsi Turvas AS’ile, Maavaldused OÜ’le, VGR Invest OÜ’le, TP Poldri OÜ’l ja väga paljudele eraisikutele, kes on võsaga hädas olnud. Oleme avatud nii objektipõhisele tööle aga ka pikemaajalisele lepingulisele koostööle.